Ledelsen

Solera Norge består av datterselskapene Engelstad, Engelstad Spirits, Best Cellars, Stenberg & Blom, Eurowine, Bottleneck, Urban Beverages, Winehouse, Sommelier, Solera Uteliv, Multibev og Cuveco.

Kontakt oss gjerne for informasjon om våre tjenester, produkter, leverandører, for tilbakemeldinger om våre produkter, eller for eventuelle spørsmål.

Ole Petter Wie
Group CEO, Solera Beverage Group
ole.wie@solera.no

Kjersti Olsen Skrefsrud
Group CFO, Solera Beverage Group
kjersti.skrefsrud@solera.no

Lars Erik Berg
Director of Business Strategy, Solera Beverage Group
Lars.erik.berg@solera.no

Vegard Eine Østerhagen
PR & Communication Manager, Solera Beverage Group
vegard.osterhagen@solera.no

Michelle Vik
Managing Director, Urban Beverages, Eurowine, Bottleneck, Sommelier
Michelle@solera.no

Steinar Karlsen
Managing Director, Einar A. Engelstad/Engelstad Spirits
Steinar.karlsen@engelstad.no

Kristin Tveitan Fredriksen
Managing Director, Best Cellars
Kristin.fredriksen@bestcellars.no

David Moir
Managing Director, Stenberg & Blom
David@stenblom.no

Tormod Wahl
Managing Director, Multibev
Tormod.wahl@multibev.no

Dag Kjetil Lillelien
Managing Director, Cuveco
Dag.kjetil@coveco.no

Stein-Erik Treverket
Sales Director, Solera Uteliv
stein.erik@solera.no

 

Lukk

Nyregistrering

Registrerer deg via e-post

Lukk

Nyregistrering

Er du allerede registrert? Logg inn her

Lukk

Logg inn

Har du glemt passordet?

Registrer deg her

Lukk

Glemt passordet?

Skriv inn din e-postadresse, så sender
vi deg gjenoppretting av nytt passord!

Lukk

Takk for din registrering

Vi har sendt en e-post. Vennligst følg instruksjonene for aktivering.